درباره ما

درباره ما

گروه نرم افزاری آسان پردازش ایرانیان متشکل از متخصصین جوان و زبده در زمینه تولید نرم افزار حسابداری ،نرم افزار مالی ,اتوماسیون  تحت وب و ویندوز و طراحی وب سایت در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد.

گروه نرم افزاری آسان پردازش ایرانیان تا کنون مفتخر است به تولید چندین نسخه مختلف نرم افزار در زمینه های نرم افزار فروش، نرم افزار مالی و حسابداری ، نرم افزار انبارداری ، نرم افزار فروشگاهی ، کنترل خط تولید و مدیریت سفارشات خرید گردیده است که در برخی از بهترین مجموعه های خدماتی و صنعتی کشور در حال استفاده می باشند.

با توجه به پیشینه ذکر شده این گروه قصد دارد تمامی محصولات نرم افزاری خود را در سطح وسیعی از کشور در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. همچنین این گروه قصد دارد که با ایجاد بستر های نرم افزاری مناسب اقدام به گسترش فرهنگ استفاده از نرم افزار در بین عموم مردم بنماید.

شعار ما تولید نرم افزارهایی ساده و کارآمد و با قیمت مناسب جهت تمام اقشار جامعه است.نرم افزارهایی ساده و کارا به همراه خدمات  پشتیبانی با کیفیت بالا مشخصه اصلی محصولات ماست. همچنین گروه نرم افزاری آسان پردازش ایرانیان از ابتدای سال ۱۳۹۲ با تاسیس دپارتمان وب اقدام به طراحی وب سایت و طراحي سايت فروشگاهي برای هموطنان گرامی نموده و در این زمینه نیز به موفقیت های بسیاری نائل آمده است.